Kamera on-line

Powiat kędzierzyńsko-kozielski z Perłą Samorządu 2024

Samorządowcy z całej Polski rozmawiali w Gdyni o tym, jak zmienią się jednostki samorządowe i co nas czeka w ciągu najbliższych miesięcy i lat. Ogólnopolski kongres Perły Samorządu organizowany jest przez Dziennik Gazetę Prawną i miasto Gdynia.

Co roku, poza debatami ekspertów, dyskusją dziennikarzy i samorządowców, warsztatami oraz szkoleniami, poznajemy na nim najlepszych menedżerów samorządowych finansów w Polsce.

W tym gronie znalazła się skarbnik powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Ewa Krahl, zdobywając trzecie miejsce w kraju i odbierając wyróżnienie jako jedyny skarbnik z województwa opolskiego.

- Serdecznie dziękuję kapitule za docenienie naszej pracy, to duże wyróżnienie dla naszego samorządu i dowód na to, że prowadzimy odpowiedzialną i sprawną politykę finansową – mówiła w Gdyni Ewa Krahl.  

Powiat kędzierzyńsko-kozielski na kongresie wyróżniany jest właściwie co roku w dwóch obszarach - za politykę finansową albo za działania w obszarze komunikacji i informacji. Udział w rankingu Perły Samorządu na każdym etapie jest bezpłatny.  

Kongres Perły Samorządu to coroczne spotkanie samorządowców, przedstawicieli rządu, świata biznesu, nauki, organizacji pozarządowych i mediów, którzy w Gdyni spotkali się już po raz ósmy. W tym roku sporo miejsca poświęcono finansom miast i powiatów.

AL

perla1.jpeg

perla3.jpeg

perla4.jpeg

perla5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera