Kamera on-line

Poznaj liderów innowacji - bezpłatne seminarium.

Zestaw logo LPI

Zapraszamy Państwa do udziału w seminarium z cyklu „Innowacje bliżej nas”. Seminarium odbędzie się w Opolu w dniu 02.12.2010 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14. Początek o godzinie 9.45.

Celem seminarium, które realizowane jest w ramach projektu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010, jest m.in. przybliżenie sposobów i możliwości korzystania z Regionalnych Programów Operacyjnych i innych programów pomocowych. W trakcie seminarium zostaną przeprowadzone prezentacje dotyczące powyższej tematyki oraz poruszone kwestie dotyczące innowacyjności i rozwoju w regionie.

W trakcie seminarium poznamy laureatów edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010”, który został objęty Patronatem m.in. Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, PARP, Narodowy Bank Polski, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marszałków wszystkich województw.Wśród wszystkich uczestników seminarium zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Rejestracja na stronie internetowej http://www.liderzyinnowacji.pl/seminaria_2010.html

PI

×

Zapisz się do newslettera