Kamera on-line

Dyrektorzy już oficjalnie z powołaniami na stanowiska. Liceum i Bursa Szkolna mają nowych szefów

Trzech nowych dyrektorów w szkołach prowadzonych przez powiat i Bursie Szkolnej. Po wygranych konkursach odebrali oficjalne powołania na stanowiska. Dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego został Wojciech Czapla, który zastąpił odchodzącą Małgorzatę Targosz, która całkowicie nie żegna się z oświatą, będzie nadal działać na tym polu, ale w innym zakresie. Dyrektorem Bursy Szkolnej został Łukasz Chełmiński. Bez zmian w Zespole Szkół Specjalnych, gdzie swoją pracę kontynuować będzie Krystyna Gielas.

Wojciech Czapla mówi, że jednym z planów będzie stworzenie hali sportowej, ma też konkretne plany na rozwój szkoły, a dialog z załogą będzie dla niego wyznacznikiem współpracy z gronem pedagogicznym i rodzicami. Stery w szkole obejmie 1 września.

- Wszystkim wam życzę, abyście jak najczęściej mogli cieszyć się z sukcesów uczniów, ich nawet małe osiągnięcia, małe kroki do przodu, są najlepszą oceną waszej pracy. Dobrej energii i niesłabnącej chęci do działania – mówił starosta Artur Maruszczak, który przekazał dziś akty mianowania wraz z wicestarostą Józefem Gismanem oraz kierownikiem wydziału oświaty Aurelią Stępień.

al

dy6.jpeg

dy2.jpeg

dy3.jpeg

dy4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera