Kamera on-line

Koniec roku szkolnego 2011/2012

Dyrektorzy
Szkół  i Placówek Oświatowych 
Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie
Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego


Szanowni Państwo, Droga Młodzieży,poza nami kolejny rok solidnej, ciężkiej pracy, podejmowania trudnych i przełomowych decyzji, realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni, z tego, co udało się osiągnąć, zrealizować i chwila, by formułować już cele na kolejne lata nauki.

Koniec roku szkolnego 2011/2012 to okazja, by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy zawsze wspierają działania naszych szkół, służą swoją radą i pomocą.
Uczniom gratulujemy uzyskania promocji, osiągnięć w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz nabycia nowych kompetencji, wiedzy oraz wielu umiejętności.

Młodzieży życzymy, aby wakacje były okresem radości, udanej zabawy i wytchnienia w otoczeniu przyrody. Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Obyście na nowy rok szkolny wrócili z nowym zapasem sił i gotowością do spełniania marzeń i planów.
 
 
                                                              Zarząd i Rada Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego
×

Zapisz się do newslettera