Kamera on-line

Znamy najlepszych hotelarzy Opolszczyzny

Szkolne zmagania zakończone

 
 
Wojewódzki konkursu wiedzy o hotelarstwie "Najlepszy Szkolny Hotelarz Opolszczyzny 2011"odbył się już po raz IV w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Przeznaczony był dla uczniów szkół średnich i policealnych na kierunku technik hotelarstwa.
 
- Celem naszego konkursu było rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa, ustalonej przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu – mówi Aneta Foremniak, nauczyciel w sławięcickim zespole szkół.
 
W tym roku poziom zmagań był bardzo wyrównany, dlatego jury postanowiło przyznać nagrody dla trzech drużyn, które ostatecznie sklasyfikowano na miejscu III. Patronat nad konkursem sprawowało, jak co roku, Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Opolskie Kuratorium Oświaty.
 
Wyniki:
Miejsce I - Zespół Szkół Ekonomicznych z Nysy.
Miejsce II - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika z Olesna.
Miejsce III - ZS nr 3 im. Mikołaja Reja z Kędzierzyna-Koźla, Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Kraszewskiego z Opola, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Brzegu.
Miejsce IV - Zespół Szkół Rolniczych z Prudnika.
2.jpeg
4.jpeg
3.jpeg
1.jpeg

 


 
 
 
×

Zapisz się do newslettera