Kamera on-line

20-lecie ustawy o samorządzie gminnym

Gratulacje dla włodarzy Polskiej Cerekwi

 
Starosta powiatu Józef Gisman wziął udział w uroczystości z okazji 20-lecia uchwalenia ustawy o samorządzie gminnym oraz przeprowadzenia pierwszych wyborów do rad gmin. Spotkanie odbyło się w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi. Wójt gminy Krystyna Helbin oraz przewodniczący rady Jerzy Kołeczko otrzymali moc życzeń, kwiaty oraz specjalnie przygotowany na tę okazję list gratulacyjny, w którym napisano:
 
W imieniu Rady Powiatu i Zarządu Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego z ogromną przyjemnością składamy życzenia z okazji 20 – lecia ustawy o samorządzie gminnym oraz przeprowadzenia pierwszych wyborów do rad gmin. Jest to chwila znamienna, podsumowująca pewien etap historii lokalnej, a zarazem stanowiąca trwały ślad w dziejach Gminy.
 
Moment ten jest znakomitą okazją do wspomnień, podczas których należy oddać szacunek wszystkim osobom działającym na rzecz rozwoju miejscowości, tak przed laty, jak i obecnie.
Jest to krótki okres, jeżeli chodzi o ślad historii, a długi z perspektywy zrealizowanej pracy i wydarzeń, których uczestnikami byli dawni i aktualni mieszkańcy Polskiej Cerekwi. Wiele zmian dokonuje się  w ostatnich czasach, a my – jako lokalna społeczność samorządowa – bierzemy udział w tworzeniu wspólnych społecznych wizji.
 
Życzymy pomyślności i zadowolenia z realizacji wyznaczonych celów i przedsięwzięć. Oprócz słów uznania i gratulacji prosimy o przyjęcie życzeń zdrowia oraz sukcesów zawodowych i w życiu osobistym.
 
Pod listem podpisał się starosta Józef Gisman.
1.jpeg
3.jpeg
2.jpeg

 

 
 
×

Zapisz się do newslettera