Kamera on-line

Szykuje się spotkanie na szczeblu międzynarodowym

Wspólny obóz tuż tuż..

 
Dwudniową wizytę złożyli nam skauci z partnerskiego powiatu Hohenlohe. Przebywali u nas od 28 do 30 stycznia. Spotkanie zorganizowali kędzierzyńscy harcerze przy wsparciu przedstawicieli powiatu na czele ze starostą Józefem Gismanem oraz członkiem zarządu Jerzym Pałysem. Ukłony należą się także dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 w Koźlu Urszuli Więcek.
 
Środek zimy nie przeszkadzał harcerzom z Kędzierzyna-Koźla i skautom z powiatu Hohenlohe w przygotowaniach letnich planów. Podczas spotkania wypracowano koncepcję I Międzynarodowego Obozu Hufca ZHP Kędzierzyn-Koźle - Mrzeżyno 2011. W ciągu intensywnego weekendu omówiono większość szczegółów. Wiosną w czasie rewizyty w Niemczech dopięte zostaną ostanie szczegóły.
 
Obóz odbędzie się w terminie 28 lipca – 12 sierpnia 2011 roku w miejscowości Mrzeżyno nad morzem. Planowany jest dla 100 osobowej grupy harcerzy i skautów z Polski i z Niemiec. W czasie 16 dni obozowania uczestnicy będą mogli poznać wzajemnie kulturę Niemiec i Polski. Program wypełniony zostanie dużą ilością wspólnych zajęć w terenie, zajęć sportowych i specjalistycznych. Realizowany będzie w zespołach, dając niepowtarzalną okazję nawiązania międzynarodowych przyjaźni.
 

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg
  

 

×

Zapisz się do newslettera