Kamera on-line

Gala Biznesu 2011

Statuetki dla najlepszych firm

 
 
Starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Józef Gisman wziął udział w tegorocznej Gali Biznesu 2011. Uroczystość odbyła się 5 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu. Podczas ceremonii rozstrzygnięto konkurs „Firma Roku 2010”, który od 10 lat nagradza i promuje firmy dążące do świadczenia usług i oferowania produktów na najwyższym poziomie. Udział w konkursie jest niewątpliwie doskonałym sposobem ugruntowania renomy i kształtowania pozytywnego wizerunku, a zdobyta statuetka potwierdza nie tylko jakość produktów i usług ale również umacnia prestiż i zaufanie wśród klientów.
Miło nam poinformować, że w gronie nominowanych znalazła się firma z terenu naszego powiatu – Jokey Plastik Blachownia sp. z o. o.
 
Do Opola przybyła m.in. wiceminister gospodarki – Joanna Strzelec – Łobodzińska, która wręczyła jedną ze statuetek. Podczas uroczystości nadano również tytuł Członka Honorowego Izby Gospodarczej „Śląsk”. Tytuł ten w tym roku otrzymał Józef Kotyś - były Wicemarszałek Województwa Opolskiego. Ostatnim wyróżnieniem było nadanie tytułu Honorowego Prezesa Izby Gospodarczej „Śląsk” panu Alojzemu Reinertowi.
 
Statuetki w poszczególnych kategoriach:
 
INWESTYCJA
 
Bruk sp. z o.o. z Czyżowic
Firma otrzymała statuetkę za realizację projektu pt. "Zasadnicza zmiana dotycząca całościowego procesu produkcyjnego istniejącej spółki Bruk", w wyniku którego został zakupiony grunt z przeznaczeniem na budowę hali i palcu utwardzonego, linia produkcyjna wraz z oprogramowaniem do sterowania procesem technologicznym, węzeł betoniarski z suszarnią wyrobów w licencjonowanym systemie WONIR. Zakres działalności: producent kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej. 
 
PRODUKT/USŁUGA
 
PAMAS Piotr Matyszok Zakład Przetwórstwa Mięsnego z miejscowości Kolonowskie
Firma nominowana za produkt: "CHORIZO TAPAS - wędlina dojrzewająca.
Zakres działalności: produkcja szlachetnej wędliny - Salami Dojrzewającego
 
JUNIOR BIZNESU
 
Szkoła Nauki Jazdy D-H Dawid Harynek z Opola
Zakres działalności: kursy prawa jazdy kategorii: A1, A, B, B+E. 
 
 
Patronat nad Galą Biznesu objęli:
Minister Gospodarki - Waldemar Pawlak
Marszałek Województwa Opolskiego - Józef Sebesta
Prezydent Miasta Opola - Ryszard Zembaczyński
3.jpeg
2.jpeg
1.jpeg

 

 
 
×

Zapisz się do newslettera