Kamera on-line

Po raz czwarty!

Weekend pełen muzyki

Po raz kolejny Kędzierzyn-Koźle rozbrzmi muzyką. Już w najbliższy weekend czeka nas wielkie święto muzyki – Muzyczne Spotkanie 2011. 3 dni wspaniałej muzycznej zabawy i przygody. Spotkanie rozpocznie piątkowy koncert Prawdziwych Pereł. Imprezie patronuje m.in. Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

Po raz pierwszy Muzyczne Spotkanie odbyło się w 2008 r. Od tego czasu z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz rosnącą popularnością. Obecnie to nie tylko zwykły festiwal ale wręcz weekendowe muzyczne święto. To szereg różnorakich warsztatów artystycznych. Za nami już warsztaty dziennikarskie, wokalne, gitarowe czy tworzenia biżuterii. Jednocześnie spotkanie to koncerty gwiazd. W minionych edycjach imprezy dla uczestników grali już Wolna Grupa Bukowina, Dom o Zielonych Progach i Wołosatki. W tym roku wydarzenie rozpocznie się koncertem w iście morskim stylu – dla uczestników grać będzie zespół szantowy Prawdziwe Perły. W sobotni wieczór natomiast posłuchać będzie można występu grupy Cisza Jak Ta. Zapowiada się więc nie lada gratka dla miłośników poezji śpiewanej.
 
Wszystko to będzie okraszone warsztatami oraz występami przygotowanymi przez i specjalnie dla uczestników „Muzycznego”. Obecnie przedsięwzięcie cieszy się dużą popularnością na rodzimej ziemi. Tegoroczną edycję wspierają m.in. Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, Starostwo Powiatowe, Urząd Marszałkowski, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół nr 3 w Sławięcicach. Zabawie towarzyszy Zbiórka Publiczna organizowana w celu wsparcia działań programowych jednostek organizacyjnych Hufca ZHP Kędzierzyn-Koźle. Kędzierzyńskie spotkanie to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć nikogo.
muzyczne_spotkanie_plakat.jpeg
 
 
×

Zapisz się do newslettera