Kamera on-line

ZAK i NTP z tytułem „Opolskiej Marki”

Symbol najlepszej jakości

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w czwartek w Filharmonii Opolskiej, dwie firmy z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego otrzymały tytuł „Opolskiej Marki”. W kategorii duże przedsiębiorstwa wyróżniono ZAK S.A. za produkt specjalistyczny chroniący środowisko AdBlue. W kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa nagrodzono Nowoczesne Technologie Produkcji S.A z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu. Obie firmy są chlubą naszego województwa. Posiadanie tytułu „Opolskiej Marki” nobilituje. Silna marka jest wyróżnikiem i atutem w rywalizacji na rynku krajowym, europejskim i światowym. Wyznacznikiem sukcesu jest bowiem coraz częściej wyrazista tożsamość i pozytywny wizerunek u klienta. Dlatego Zarząd Województwa Opolskiego już o kilku lat zaprasza firmy i przedsiębiorców do ubiegania się o ten tytuł. Jest o n symbolem najlepszej jakości, a posiadanie tytułu gwarancją, że mamy do czynienia z nowoczesnym wyrobem, z wysokim poziomem jakości – czyli z tym, czym województwo może się pochwalić. Wszystkim laureatom gratulujemy!   
 
 

1. Duże przedsiębiorstwa

- przedsiębiorstwo: NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

- usługa: Usługi edukacyjne i badawcze,
Uniwersytet Opolski

- usługa specjalistyczna: Montaż kotłów parowych na parametry nadkrytyczne, Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A.

- produkt: Carmen bombonierka 183g, Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych "ODRA" S.A. w Brzegu

- produkt specjalistyczny: AdBlue - produkt chroniący środowisko, ZAK Spółka Akcyjna Kędzierzyn-Koźle

2. Małe i średnie przedsiębiorstwa

- przedsiębiorstwo: Nowoczesne Technologie Produkcji S.A. z Kędzierzyna-Koźla.

- eksport: (przedmiot eksportu) farby flexograficzne wodne i alkoholowe, klisze fotopolimerowe, wykrojniki płaskie i rotacyjne dla przemysłu opakowaniowego, usługi graficzne firmy Chespa Sp. z o.o. z Krapkowice

- usługa: usługi cateringowe P.G.H. Gastropol Sp. z o.o. Opole

- usługa specjalistyczna: specjalistyczne usługi laboratoryjne i ekspertyzy w zakresie ochrony środowiska świadczone przez Laboratorium Pomiarów Przemysłowych. Firma: Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Inżynierii Materiałowej, Procesowej i Środowiska w Opolu

- produkt: masło ekstra z Olesna, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie

3. Wyróżnienia mieszkańców województwa opolskiego

- produkt: naleśnik francuski, Smażalnia naleśników "Grabówka" w Opolu

- usługa: szkiełkowanie stali nierdzewnej i aluminium, AR-MASZ Strzelce Opolskie

4. Wyróżnienia jury

- produkt: chleb dożynkowy, Piekarnia Wodnicki z Kępy k. Opola

- usługa: tworzenie i rozpowszechnianie programu regionalnego
radia publicznego, Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Opolu "PRO FM" S.A.

- usługa specjalistyczna: usługi edukacyjne - kształcenie w zakresie ponadgimnazjalnym, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu.

2.jpeg

5.jpeg

3.jpeg

9.jpeg

8.jpeg

7.jpeg

10.jpeg

6.jpeg
11.jpeg

4.jpeg
  

×

Zapisz się do newslettera