Kierownicy Starostwa Powiatowego powitali nowego Starostę

W czwartkowy poranek, 14 lipca br. kierownicy wydziałów starostwa przywitali nowego Starostę Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego Pana Artura Widłaka.
W imieniu kierowników życzenia pomyślności, sukcesów i zawodowego spełnienia złożyła Sekretarz Powiatu Alicja Brol – Polak. Nie zabrakło pięknego bukietu kwiatów na powitanie.

Starostę Artura Widłaka wita Sekretarz Powiatu
Starostę Artura Widłaka witają Kierownicy wydziałów starostwa

Już poprzedniego dnia, w środę nowo wybrane władze urzędu odwiedzały wszystkie wydziały i witały pracowników. Staroście towarzyszyła także Wicestarosta Powiatu, Gabriela Tomik.
Po powitaniach przyszedł czas na przygotowanie się do nowego wyzwania, jakim jest niewątpliwie zarządzanie całym powiatem.  Doświadczenie samorządowe nowego Starosty z poprzedniej kadencji Rady Powiatu, z pewnością będzie tu bardzo pomocne.

Już dziś spotyka się nowy Zarząd Powiatu, aby przygotować się i rozpocząć rozwiązywać pilne problemy społeczności lokalnej.