Kamera on-line

Informują całkiem dobrze

Nasze starostwo trzecie wśród powiatów

Dziś nie wystarczy dobrze działać, trzeba jeszcze umieć o tym informować. Jak na tym polu radzą sobie nasze samorządy? Całkiem dobrze – oceniła właśnie Polska Agencja Prasowa.

Zarówno gmina Kędzierzyn-Koźle, jak i powiat kędzierzyńsko-kozielski, przez ostatni rok punktowały w konkursie Serwisu Samorządowego PAP – „Na wagę złota”. Za osiągnięcia w sferze polityki informacyjnej samorządy dostawały tzw. „dukaty szczęścia”. Głównym kryterium nagradzania była liczba tekstów nadsyłanych do Serwisu Samorządowego PAP.

W sumie w ciągu roku do samorządów biorących udział w konkursie trafiło 200 dukatów. Najwięcej uzbierał ich Jarocin (50), na drugim miejscu ex aequo znalazły się Polkowice i Iława (38 dukatów), a trzecie miejsce na podium przypadło gminie Kędzierzyn-Koźle, która zgromadziła 20 dukatów. Wysoko w konkursie uplasowało się też Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu, któremu przyznano dziewięć dukatów.

Dodajmy, że powiat kędzierzyńsko-kozielski zajął trzecie miejsce spośród wszystkich powiatów biorących udział w rywalizacji.

Źródło: Lokalna24.pl

×

Zapisz się do newslettera