Kamera on-line

POWALCZ O LAPTOPA, WYŚLIJ SMS-A, WSPIERAJ NASZ PROJEKT

 

Starosta Powiatu Kędzierzyńsko - Kozielskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie – Koźlu w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie – Koźlu, realizował Projekt dla osób niepełnosprawnych „Przepustka na rynek pracy” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 7.2.1.

Projekt ten został zgłoszony do Plebiscytu „Kapitalni w Opolskiem – II edycja”  organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego. Spośród  72 zgłoszonych Projektów, kapituła wybrała 19 finalistów w tym nasz Projekt „Przepustka na rynek pracy”, z których wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Plebiscyt trwa od 24 października 2011 r. do 14 listopada 2011 r. Szczegóły na temat Plebiscytu znajdują się na stronie www.nto.pl.

 

Zachęcamy i prosimy o oddawanie głosów na Projekt, bo właśnie w taki sposób wspieramy to, co się wokół nas dzieje, warte jest pokazania i promuje Nasz Powiat. 

Wyślij SMS-a o treści projekt.16.imienazwisko na numer 71466 i powalcz o nowoczesny laptop. Sms nie może zawierać polskich znaków. Koszt sms-a 1,23 z VAT.

 

 

 

 

Dziękujemy

×

Zapisz się do newslettera