Kamera on-line

Na szóstym spotkaniu zespołu omawiano prace nad projektem „Przebudowa mostu w ciągu drogi 1404 O Cisek – Bierawa”

Trwają przygotowania do realizacji największego projektu inwestycyjnego Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego – budowy nowego mostu na rzece Odrze w okolicach Cisku.

02 listopada 2011 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Informacji Europejskiej i Gospodarczej Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie – Koźlu po raz szósty spotkał się zespół ds. koordynacji projektu budowy mostu Cisek – Bierawa, powołany przez Starostę Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego.

Od ostatniego – październikowego spotkania Komisja przetargowa powołana przez Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Kędzierzynie – Koźlu wybrała najkorzystniejszą ofertę na wykonanie opracowania dokumentacji technicznej. Obecnie trwa okres (10 dni) na wniesienie ewentualnych protestów ze strony innych oferentów.

 

W listopadowym spotkaniu zespołu uczestniczyli Wójtowie nadodrzańskich gmin: Alojzy Parys
i Ryszard Gołębowski. Zapoznali się ze stanem zaawansowania prac nad projektem, które postępują zgodnie z planem.

 

 

Przypomnijmy co wydarzyło się od ostatniego (piątego) spotkania zespołu (03 października 2011 roku)

·         03 października 2011 roku Wójt Gminy Cisek wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji,

·         25 października 2011 roku na stronie BIP Powiatowego Zarządu Dróg w Kędzierzynie – Koźlu (www.pzdkkozle.biuletyn.info.pl) podano do publicznej wiadomości informację o wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonanie dokumentacji technicznej.

Zespół 2 listopada E.jpeg
Zespół 2 listopada 2011 B.jpeg

×

Zapisz się do newslettera