Kamera on-line

Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego

29 czerwca 2012 r. w szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się uroczyści z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012. W wydarzeniach tych udział wzięli m.in. starosta Artur Widłak, który gościł w Zespole Szkół w Komornie, wicestarosta Gabriela Tomik, która odwiedziła Zespół Szkół Elektryczno-Telekomunikacyjnych i Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, członek Zarządu Powiatu Jakub Gładysz obecny był w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej, a kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji Renata Scheit odwiedziła Zespół Szkół Nr 3 w Sławęcicach.
Dla Zespołu Szkół w Komornie i Zespołu Szkół Elektryczno-Telekomunikacyjnych były to wyjątkowe uroczystości. Dla Zespołu Szkół w Komornie, od przyszłego roku szkolnego organem prowadzącym będzie Gmina Reńska Wieś, natomiast Zespół Szkół Elektryczno-Telekomunikacyjnych zostanie od września 2012 r. rozwiązany, a uczniowie dokończą naukę w sowich kierunkach w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.
Z tej okazji starosta Artur Widłak złożył serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności dyrektorom i nauczycielom za przepracowany wspólnie czas, za ich trud i poświęcenie na rzecz edukacji młodego pokolenia, Zostały także złożone życzenia pomyślności i satysfakcji w nowych warunkach pracy, jakie czekać będą od roku szkolnego 2012/2013.  

DSC_0869.jpeg
DSC_0864.jpeg
DSC_0861.jpeg
 DSC_2023.jpeg
DSC_1956.jpeg
 

×

Zapisz się do newslettera