Kamera on-line

Wygraj rodzinny weekend i zobacz jak Polska Pięknieje (22.07.2013)

 Zestaw logo LPI

Centrum Nauki Kopernik, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, czy baseny termalne w Mszczonowie, to tylko kilka obiektów, które dzięki Funduszom Europejskim stanowią dzisiaj nie lada atrakcję turystyczną.  Wejdź na www.polskapieknieje.pl i zobacz gdzie jeszcze warto pojechać tego lata. Wybierz swojego faworyta i wygraj rodzinny weekend w jednym z opisywanych miejsc.

W każdym tygodniu na stronie internetowej konkursu prezentujemy trzy miejsca, które powstały lub zostały wyremontowane dzięki środkom unijnym. Będą to zarówno obiekty w dużych jak i małych miejscowościach, zabytki i obiekty turystyczne. Muzea, uzdrowiska, zamki, parki, a nawet szlak czarownic.

Zobacz jakie trzy atrakcje prezentujemy w tym tygodniu i zagłosuj na tą najciekawszą. Napisz, dlaczego właśnie to miejsce wzbudziło Twoje zainteresowanie. A może odwiedziłeś już to miejsce? Napisz co podobało ci się najbardziej. W każdym tygodniu jury konkursu oceni nadesłane zgłoszenia i wybierze najlepsze z nich. Wyniki ogłaszane są w piątkowych audycjach Radia Zet o godz. 14.00.

Konkurs trwa do końca listopada. Do tej pory internauci docenili m.in. okolice Kanału Augustowskiego i Sanktuarium w Świętej Lipce. Kolejne miejsca czekają na Twój głos. Nie czekaj, wejdź na
 
www.polskapieknieje.pl i wygraj!
 
×

Zapisz się do newslettera