Fundusze Europejskie na Powiatowym Pikniku Rodzinnym (24.06.2013)

Zestaw logo LPI

22 czerwca 2013 r. przy Przystani „Szkwał” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się Powiatowy Piknik Rodzinny „ODRA rzeka muzyką płynąca”. W imprezie uczestniczył także Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu.

Podczas Pikniku nie zabrakło atrakcji dla młodszych i starszych. Zorganizowane zostały m.in.: kiermasz produktów regionalnych, degustacja żurku śląskiego, wystawa prac i rozstrzygnięcie konkursu Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt ANIMALS, szukanie skarbów czy warsztaty florystyczne i plastyczne.

Uczestnicy imprezy mieli również możliwość skorzystania z konsultacji przedstawicielki Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu. Zainteresowane osoby mogły bezpłatnie otrzymać biuletyny informacyjne i materiały promocyjne związane z Funduszami Europejskimi.

zdj.2
zdj.3
zdj.1
Stoisko informacyjno - promocyjne dotyczące Funduszy Europejskich zorganizowane prze LPI w Kędzierzynie - Koźlu