Kamera on-line

Akcja Europa to MY – wygraj podróż marzeń i wielki koncert gwiazd muzyki w Twojej miejscowości. Przedłużony termin przesyłania zgłoszeń do 12 czerwca br. (10.06.2013)

 Zestaw logo LPI

Jeszcze tylko do środy, 12 czerwca 2013 r. do godz. 23.59, można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Wystarczy, że weźmiesz aparat, zrobisz kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodasz krótki opis tego miejsca. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – bon na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncert z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej – Blue Cafe, De Mono, Mezo oraz Pectus!

Każdy ma szansę na wygraną, zarówno małe, jak i duże miejscowości. Liczy się ciekawy kadr zdjęć i atrakcyjność historii miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonionych zostanie 10 najlepszych, które w najciekawszy sposób pokazały wybrane miejsce. 

Następnie w głosowaniu internetowym Internauci zadecydują, w którym miejscu zostanie zorganizowany wielki koncert plenerowy pod patronatem Radia Zet. Z kolei autor wybranego zgłoszenia otrzyma bon na wybraną przez siebie podróż marzeń o wartości 20 000 zł.

Koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki odbędzie się 31 sierpnia 2013 r. Dodatkowo będzie on transmitowany na antenie TVP 1, w Radio Zet oraz Internecie.

Weź udział w konkursie - zostań bohaterem / bohaterką swojej miejscowości i spraw pozostałym mieszkańcom wspaniałą zabawę!

Szczegóły na:
www.europatomy.pl , facebook.com/EuropaToMy  
Akcja jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Radia Zet i TVP (z udziałem ambasadorów artystycznych: m.in.: Pectus, De Mono, Blue Cafe i Mezo oraz znanych prowadzących Radia Zet: Wojciecha Jagielskiego, Rafała Bryndala, Marcina Wojciechowskiego, Marzeny Chełminiak, Marcina Sońty, Marka Starybrata oraz Kamila Nosela).
 
×

Zapisz się do newslettera