Kamera on-line

Aktywni, Kompetentni, Twórczy = AKTywni 50+. Weź udział w konkursie (02.08.2013)

 Zestaw logo LPI

Skończyłeś 50 lat? Jesteś aktywny, kompetentny, twórczy? Unijne środki pozwoliły Ci zrealizować swoje marzenia i rozwijać się? A może znasz taką osobę w swoim najbliższym otoczeniu? Opisz, nagraj lub sfotografuj historię i wyślij swoje zgłoszenie do konkursu „Aktywni 50+”!
 
Konkurs „Aktywni 50+” to element programu emitowanego na antenie 16 ośrodków regionalnych TVP. Bohaterami kolejnych odcinków są aktywni, kompetentni i twórczy Polacy powyżej 50 roku życia, którzy nie boją się realizować swoich marzeń i pasji. Pomagają im w tym Fundusze Europejskie.
 
Konkurs pod tą samą nazwą organizowany jest właśnie dla takich osób. Wystarczy tylko nadesłać swoją relację z udziału w projekcie współfinansowanym ze środków unijnych, skierowanym do osób w wieku 50+ lub dotyczącej korzystania z obiektów powstałych z myślą o tej grupie wiekowej. Można przedstawić ją nie tylko w formie krótkiego reportażu, opisu, wywiadu, ale nawet wiersza czy piosenki. Na twórców najciekawszych historii czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu komputerowego lub fotograficznego.
 
Więcej informacji o konkursie i projekcie telewizyjnym na stronie www.aktywni50plus.tvp.pl
 
×

Zapisz się do newslettera