Kamera on-line

Ruszyła kampania Programu Innowacyjna Gospodarka w kinach! (25.11.2013)

 Zestaw logo LPI

Od 22 listopada w całej Polsce we wszystkich kinach sieci Cinema City, Helios, Multikino oraz Kinads przez 3 tygodnie przed wybranymi seansami będzie wyświetlany trzydziestosekundowy spot Wehikuł czasu – technologie jutra już dziś.
 
Celem kampanii jest pokazanie, że innowacje powstałe ze środków Programu są obecne w życiu każdego z nas. Pełną, 7 – minutową wersję spotu można obejrzeć na kanale POIG na youtube oraz w zakładce materiały promocyjne. Wykonawcą kampanii POIG w kinach jest firma Maxus-Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 
Program Innowacyjna Gospodarka (POIG) od przeszło sześciu lat wspiera projekty związane z badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, inwestycjami o dużym znaczeniu dla gospodarki lub wdrażaniem i stosowaniem technologii informacyjnych bądź komunikacyjnych. Celem Programu jest rozwój polskiej gospodarki w oparciu o innowacyjne przedsiębiorstwa i przyczynienie się do zwiększenia rozpoznawalności rodzimych patentów na świecie. 

Dzięki Programowi już dziś możemy zobaczyć  efekty pracy naukowców, sektora biznesu lub połączonych nakładów i potencjału tych dwóch sfer. Niejednokrotnie, co warto podkreślić, powstające dzięki dotacjom wynalazki, podnoszą komfort naszego codziennego życia, jakość w miejscu pracy, ochraniają zdrowie i poprawiają bezpieczeństwo. Kilka takich innowacyjnych projektów zostało zaprezentowanych w spocie promocyjnym.

Przeczytaj więcej o efektach wdrażania POIG   (268 KB)
 
 
×

Zapisz się do newslettera