Kamera on-line

Zaproszenie do udziału w akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (10.03.2014)

 Zestaw logo LPI

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Opolu serdecznie zaprasza do udziału w wielkiej ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” w terminie 1-11 maja br. Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A. i zaangażowana jest w nią większość instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
 
Przypadająca w tym roku 10 rocznica  członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Polski przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich, które poprawiają jakość życia nas wszystkich. To doskonały moment, aby Państwo jako beneficjenci Funduszy Europejskich pochwalili się swoimi osiągnięciami, a  zaangażowanie w to wydarzenie przyczyni się do dodatkowej promocji Państwa projektu.
 
Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt” dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja br. Dni otwarte zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniej zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych. Zaprosimy mieszkańców Polski do odwiedzenia projektów „tuż obok”, jak i obiektów znajdujących się w innych miejscowościach.
 
Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia, mapką dojazdu. W ramach akcji zapewniamy wspólne szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych i ich promocji (np. banery internetowe, ulotki, plakaty itp.). 
 
Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy:
- zapoznać się z regulaminem akcji (zamieszczonym na stronie internetowej Ośrodka).
- przesłać zgłoszenie mailowo na adres:
Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w „Dniach otwartych”, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności, także prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Kalina Polok, tel. 77 402 51 06, mail: .  W przypadku otrzymania przez Państwa kilku zaproszeń w związku z uzyskaniem dofinansowania z różnych programów operacyjnych prosimy o rozważenie realizacji zintegrowanego Dnia /Dni Otwartych prezentujących wszystkie dofinansowane projekty.
 
Świętujmy razem naszą 10-letnią obecność w UE!
 
Regulamin dla beneficjentów organizujących „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” oraz formularz zgłoszenia dostępny są na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka EFS w Opolu.
 
×

Zapisz się do newslettera