Kamera on-line

III miejsce dla uczniów z technikum organizacji usług gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu na XI Ogólnopolskim Pokazie Stołów Wigilijnych w Poznaniu

Uczniowie, z klasy 4 technikum organizacji usług gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu uczestniczyli w XI Ogólnopolskim Pokazie Stołów Wigilijnych w Poznaniu, gdzie uzyskali III miejsce w kategorii  najlepszej regionalnej potrawy wigilijnej.
 
Organizatorem pokazu była Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, wspierało go Stowarzyszenie Pracowników Hotelarstwa i Gastronomii, patronem był Minister Gospodarki  oraz Minister Rolnictwa i rozwoju Wsi. W pokazie uczestniczyło 26 grup z całej Polski i delegacje z Ukrainy.
 
Nasi zwycięzcy: Żaneta Jurczyk, Maja Rudziewicz, Mateusz Golenia i Tomasz Plich stwierdzają, że udział w pokazie był miłym i interesującym doświadczeniem. Pozwalał na zademonstrowanie umiejętności kulinarnych oraz kreowanie aranżacji stołu wigilijnego. Trudno o lepsze doświadczenie dla uczniów szkół gastronomicznych, którzy dzięki konkursom ogólnopolskim zdobywają nowe doświadczenia i nabywają wiary we własne siły.

Wyjazd naszej młodzieży na pokaz nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie sponsorów:
  • Mexeo  - Wiesław Hreczuch;
  • Sklep Wielobranżowy "Dzieciak" -  Mieczysława Bajewicz;
  • Zakład Wylęgu Drobiu "Ma-Go" - Jadwiga Matusiewicz, Władysław Golonko;
  • Restauracja "Acropolis" - Józef Moszek;
  • Firma "Claas" oddział w Reńskiej Wsi -  Krzysztof Zdziarski.

     

SAM_1693.jpeg
SAM_1710.jpeg
SAM_1760.jpeg
SAM_1757.jpeg
 

×

Zapisz się do newslettera