• Starosta Powiatu Józef Gisman gościem Radia Park

starosta.jpeg Kilka istotnych tematów poruszono w rozmowie ze Starostą Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józefem Gismanem, który był gościem Radia Park. Mówiono m.in. o ważnych inwestycjach realizowanych na terenie powiatu, w tym sprawach drogowych. Na tym polu sporo się dzieje, choćby wspomnieć o oddawanym właśnie do użytku odcinku drogi Gierałtowice-Długomiłowice, czy też rozpoczynających się pracach na nitce Pawłowiczki-Polska Cerekiew.

• Turniej Wiedzy Pożarniczej – najlepsi powalczą o finał na szczeblu wojewódzkim!

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

XXXIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom” odbył się wczoraj(17.03) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Reńskiej Wsi. Honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman. W eliminacjach powiatowych wzięło udział 24 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

• Bogata oferta IV Targów Pracy i Edukacji przyciągnęła wielu mieszkańców powiatu

2.jpeg 4.jpeg 1.jpeg

Opolska Wojewódzka Komenda OHP, Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie – Koźlu zorganizowali IV Targi Pracy i Edukacji „Praca – Szkolenie – Nauka”, które odbyły się 18 marca w Hali Sportowej Śródmieście przy Al. Jana Pawła II nr 29 w Kędzierzynie – Koźlu. Targi uroczyście otworzył wicestarosta powiatu Marek Matczak.