Kamera on-line

Egzaminy na 100 procent

800 godzin zajęć dla dorosłych   

 

Stuprocentowa zdawalność podczas kursu zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu. Wszyscy słuchacze, którzy zdobywali wiedzę w zakresie diagnozowania oraz naprawy elektrycznych i elektronicznych układów samochodowych zdali egzaminy.

- Kurs rozpoczął się w listopadzie 2012 roku, a jego uczestnicy wykazali się dużą determinacją, szczególnie, że zajęcia odbywały się 3 razy w tygodniu – informuje Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

W sumie słuchacze zaliczyli  800 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych z przedmiotów  zawodowych oraz zajęcia z języka obcego i  przedsiębiorczości. Wykłady prowadzone były w ZSTiO i w Centrum Kształcenia  Praktycznego i Ustawicznego.

- Kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych są bezpłatne, mogą w nich uczestniczyć  osoby dorosłe, które chcą uzyskać np. nowe kwalifikacje zawodowe – dodaje Maria Staliś.

Obecnie szkoła prowadzi dwa inne kursy polegające na montażu i konserwacji urządzeń elektrycznych oraz użytkowaniu obrabiarek skrawających.

6a.jpeg

×

Zapisz się do newslettera