Kamera on-line

Amatorzy fotografii ruszajcie w plener!

Nagrody czekają

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu ogłosiło II konkurs fotograficzny dla amatorów. Związany jest z zabytkami naszego powiatu.

- To propozycja dla mieszkańców, którzy mają oko do robienia ciekawych zdjęć, być może posiadają już takowe w swojej kolekcji – mówi Małgorzata Tudaj, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Poprzednia edycja przyciągnęła pasjonatów niemal z całego powiatu.

Często ciekawe ujęcia budowli udaje się wykonać przez zupełny przypadek. Czas zatem ruszyć w plener albo zajrzeć do swoich zbiorów. Dobre zdjęcie w dużej mierzy zależy od odpowiedniego ustawienia sprzętu i…. samego siebie. Kto te umiejętności opanował najlepiej? Dowiemy się niebawem. Wówczas poznamy tych, dla których zdjęcie to coś więcej niż tylko zwykłe zwolnienie migawki w aparacie – prawdziwych miłośników fotografii.

Każdy uczestnik może nadesłać do 5 zdjęć. Wystarczy je przesłać do wydziału promocji starostwa na płycie cd. Fotografie zostaną wykorzystane w bazie zabytków powiatu, znajdą się w materiałach promocyjnych, publikacjach prasowych czy albumach związanych z zabytkami.

Starostwo przewidziało nagrody pieniężne za pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych oraz nagrody rzeczowe za II i III miejsce, a także nagrodę specjalną za najlepsze zdjęcie wykonane przez ucznia szkoły ponadgimnazjalnej. Czekamy do 10 czerwca.

AL

DOCRegulamin konkursu fotograficznego..doc (39,50KB)

PDFWykaz zabytków.pdf (2,05MB)

Plakat.jpeg

×

Zapisz się do newslettera