Kamera on-line

Przebudowa mostu w ciągu drogi 1404 O Cisek - Bierawa

 • DSCN8307.jpeg

  Kolejny etap budowy mostu w gminie Cisek rozpoczęty

  Powiat Kędzierzyńsko – Kozielski jako realizator projektu „Przebudowa mostu w ciągu drogi 1404 O Cisek – Bierawa” rozpoczął kolejny etap realizacji inwestycji. Aby w pełni korzystać z uroków nowego mostu ważny jest bezpieczny wjazd i zjazd z mostu. W tym celu budowane są specjalne nasypy, które będą dojazdami do mostu, a tworzy je zarówno droga powiatowa jak i gminna. Modernizacji ulegnie również zjazd na wał oraz drogi serwisowe.

   

 • 2aaa.jpeg

  Nowy most w Cisku coraz bliżej

  We wrześniu 2014 roku zostanie oddany do użytku nowy czteroprzęsłowy most wzmocniony łukiem na rzece Odrze pomiędzy gminami Cisek i Bierawa.
  Budowę mostu realizuje Powiat Kędzierzyńsko – Kozielski w ramach projektu pt. „Przebudowa mostu w ciągu drogi 1404 O Cisek-Bierawa” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 – 2013 i usuwającego skutki powodzi z 2010 roku.
  1.jpeg

  DSC_9513.jpegPPK_6925.jpegPPK_6922.jpegDSC_1712.jpeg

 • Powiat Kędzierzyńsko - Kozielski podpisał z Zarządem Województwa Opolskiego umowę finansowania mostu w Cisku

  Już nic nie stoi na przeszkodzie aby realizować projekt budowy mostu na rzece Odrze w Cisku. 31 lipca 2013 roku w samo południe Starosta Artur Widłak wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Jakubem Gładyszem i Skarbikiem Wiesławą Trelką podpisali z Marszałkiem Województwa Józefem Sebestą i Wicemarszałkiem Romanem Kolkiem w Złotej Sali Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego umowę o dofinansowanie na realizację projektu pt. „Przebudowa mostu w ciągu drogi 1404 O Cisek – Bierawa”. Oznacza to, że odtąd Powiat posiada pełne zabezpieczenie finansowe projektu i może przystąpić do rozliczania już poniesionych wydatków.

  Podpisanie umowy na budowę mostu w Cisku-6.jpeg Podpisanie umowy na budowę mostu w Cisku-4.jpegPodpisanie umowy na budowę mostu w Cisku-1.jpeg

 • Umowa podpisana. Powiat rozpoczyna budowę mostu w Cisku.

  25 kwietnia 2013 r. to historyczny dzień dla Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego.
  W tym dniu, przed południem w obecności Starosty Powiatu Artura Widłaka, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Arkadiusz Kryś oraz Andrzej Banaszek prezes Zarządu Banimex Sp. z o.o. podpisali umowę na budowę mostu w Cisku realizowanego przez Powiat Kędzierzyńsko – Kozielski.

  Podpisanie umowy na budowę mostu w Cisku A.jpegPodpisanie umowy na budowę mostu w Cisku B.jpegPodpisanie umowy na budowę mostu w Cisku C.jpegWspólne pamiątkowe zdjęcie po podpisaniu umowy na budowę mostu.jpeg

×

Zapisz się do newslettera