Kamera on-line

Nagrody dla naszych absolwentów

Ruszyły Dni Chemika

W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim trwają Dni Chemika. To okazja do wyróżnień, podziękowań i szeregu wykładów tematycznych. Króluje chemia, która nierozłącznie kojarzona jest z miastem i powiatem. W inauguracji Dni Chemika wzięła udział starosta Małgorzata Tudaj, która podziękowała zarządowi Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego za organizację przedsięwzięcia. Prezes Zbigniew Ślęzak odebrał kwiaty i okazjonalny upominek. Szefowa zarządu powiatu gratulowała młodym absolwentom Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Dwóch byłych już uczniów placówki odebrało coroczne nagrody im. Mariana Górnego. To Łukasz Chromiak i Marcel Nowak.

- Ta nagroda ułatwi nam rekrutację na studia – mówili dziennikarzom. 

Obaj zdecydowanie polecają szkoły techniczne. – To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie planują studiów, wówczas łatwiej o pracę, a droga na uczelnię wyższą zawsze pozostaje otwarta – zaznaczyli.  

Absolwentom pogratulował również Adam Leszkiewicz, prezes ZAK S.A, firmy, która jest sponsorem nagród oraz Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

AL

Nagrody dla naszych absolwentów1.jpeg

Nagrody dla naszych absolwentów2.jpeg

Nagrody dla naszych absolwentów3.jpeg

Nagrody dla naszych absolwentów4.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera