Kamera on-line

Bezpłatne lekcje angielskiego w starostwie

Zapraszamy mieszkańców powiatu do udziału w bezpłatnych warsztatach z języka angielskiego, prowadzonych w pięciu opolskich miastach przez cały sierpień. W kędzierzyńskim starostwie zajęcia odbywać się będą w dniach 5 – 28 sierpnia 2014 r., we wtorki i czwartki po godzinie 15.00.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 77 453 10 38 i zapisać się na zajęcia w wybranym mieście. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdym z miast zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach: podstawowej i średniozaawansowanej. – Lektorzy postawią duży nacisk na rozmówki i wykorzystanie znajomości języka angielskiego w praktyczny sposób np. na lotnisku lub dworcu – wyjaśnia opolska europosłanka.

Ponadto Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w lekcjach prowadzonych drogą online. Przez cały sierpień na skrzynki mailowe kursantów przesyłane będą lekcje z języka włoskiego i francuskiego. Osoby zainteresowane mogą się na nie zapisać wysyłając maila na adres biuro.opole@jazlowiecka.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 77 453 10 38.

Warsztaty są organizowane we współpracy z Burmistrz Nysy Jolantą Barską, Burmistrzem Prudnika Franciszkiem Fejdychem, Starostą Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzatą Tudaj oraz Radnymi Miasta Brzeg i Powiatu Brzeskiego z Platformy Obywatelskiej RP.

Przypomnijmy, że warsztaty językowe to element całorocznego projektu „Pokaż Język”, realizowanego przez Danutę Jazłowiecką. Jego celem jest popularyzacja nauki języków obcych wśród różnych grup społecznych i wiekowych.

Dalszych informacji udziela:

Biuro Posłanki Danuty Jazłowieckiej

tel. 77 453 10 38

e-mail:

e-mail:

PokazJezyk2014.png

 

×

Zapisz się do newslettera