Kamera on-line

Startuje filia WORD-u

Ruszyły zapisy

Tylko jednego dnia na egzaminy w Kędzierzynie-Koźlu zapisało się 30 osób. To świadczy o tym, że zainteresowanie jest spore, a filii niewątpliwie uda się przyciągnąć kolejnych chętnych. Tymczasem ośrodek przed oficjalnym startem przeszedł odbiory. Zadanie zostało zakończone. 

W odbiorze uczestniczyli: dyrektor tamtejszej szkoły średniej, przedstawiciel WORD-u,  wykonawca (firma RYMAR) - właściciel przedsiębiorstwa i kierownik budowy.

- Z uwagi na rodzaj wykonywanych prac w odbiorach uczestniczyli także inspektorzy nadzoru odpowiedzialni za prace budowlane, instalatorskie oraz elektryczne – mówi Maria Staliś, dyrektor Zespołu szkół Technicznych i Ogólnokształcących.  

- Obecnie WORD instaluje w oddanych pomieszczeniach swój sprzęt i przygotowuje się  na przyjęcie pierwszych zdających – zaznacza starosta Małgorzata Tudaj.

Uwaga kursanci! 29-go (środa) w WORD Opole uruchomiona została możliwość planowania na egzaminy w oddziale w Kędzierzynie-Koźlu.

W poniedziałek (3.11) rozpoczynamy planowanie w Kędzierzynie-Koźlu. W dniach 3.11 i 4.11 w godzinach 10:00-14:00. Płatność: karta płatnicza lub potwierdzenie wpłaty.

Oficjalne otwarcie ośrodka 5 listopada o godz. 12.00. Tego dnia przeprowadzone zostaną także pierwsze egzaminy na prawo jazdy kat. B. Siedziba oddziału zlokalizowana jest przy ul. Mostowej 7 na os. Azoty.

Przeczytaj także:

Stypendia w nagrodę za wyniki

 

word gotowy.jpeg

word gotowy2.jpeg

word gotowy3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera