Kamera on-line

Fundusze dla organizacji pozarządowych

1 października 2014 r. ruszył cykl organizowanych w całej Polsce bezpłatnych spotkań informacyjnych dot. nowej perspektywy finansowej 2014-2020 pn. „Środa z Funduszami dla…”. Spotkania organizowane będą do marca 2015 r. w każdą pierwszą środę miesiąca. Każde spotkanie skierowane będzie do wybranej grupy potencjalnych beneficjentów programów realizowanych w latach 2014-2020.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”. Zapraszamy 3 grudnia 2014 r. o godz. 12.00.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich w latach 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty, regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępnie informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania na działalność organizacji pozarządowych (m.in. na wsparcie potencjału organizacji pozarządowych, dofinansowania na działania w obszarze: edukacji i szkoleń, aktywizacji społecznej, integracji, wsparcia biznesu oraz na innych obszarów działalności NGO).

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową, tj. przygotowane w oparciu o projekty programów krajowych i regionalnych.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w kędzierzyńskim starostwie, Plac Wolności 1 (sala 12 - I piętro). Pomieszczenie jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/1RtA-G-pVFAJtZIC8_Fikce0r9WFt4CRqKFoL_dHEOnM/viewform?embedded=true

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
tel. 77 472 50 39, 77 403 41 79, e-mail:

Punkt.jpeg

×

Zapisz się do newslettera