Kamera on-line

Sylwester na placu Wolności - ograniczenia w ruchu

Huczne powitanie nowego roku

Miasto i Powiat organizują wspólną zabawę sylwestrową w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkańcy powitają Nowy Rok na placu Wolności, gdzie o godz. 21.00 rozpocznie się impreza, która potrwa do 2.00 nad ranem. Zapowiada się prawdziwa szampańska zabawa, pełna niespodzianek!

Boczne uliczki placu Wolności zostaną wyłączone z ruchu, prosimy kierowców, aby 31 grudnia nie parkowali tam pojazdów. Ze względu na budowę sceny parking przed starostwem będzie stopniowo wyłączany z ruchu już we wtorek (30.12).

Ze względów bezpieczeństwa oraz planowanego pokazu fajerwerków z użytkowania wyłączony zostanie również skwerek przy starostwie.

Plac Wolności od lat jest nieformalnym terenem noworocznych spotkań mieszkańców, którzy w okolicach północy spotykają się na nim, by złożyć sobie życzenia.

Gwiazdą wieczoru będą Natalia Szroeder oraz Liber. Energetyczny duet zaprezentuje swoje największe przeboje, które podbijają rynek muzyczny w kraju. Tę wyjątkową noc wypełnią również hity mijającego roku, serwowane przez dj-a, będzie coś dla młodszej i starszej publiki. O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, a dla każdego dostępna będzie mała gastronomia.

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby ze szklanymi pojemnikami (butelki, kufle).

Na zabawę zapraszają prezydent miasta oraz starosta powiatu. Więcej informacji na www.mok.com.pl.

Mapka.jpeg

Zobacz najnowszy klip:

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera