Kamera on-line

W Azotach licytowali roboty i talony na dzień bez pytania

Jubileuszowa akcja w ZSTiO

Ponad 1200 zł zebrano podczas tegorocznej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu i miała wyjątkowy charakter. Zorganizowano ją bowiem po raz 20. Cieszyła się sporą popularnością, licytowali wszyscy – uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.  

- W tym roku nowym elementem licytacji były robociki – przytulaki, wykonane przez nauczycieli oraz zaprzyjaźnione osoby. Były też przetwory, wypieki, suszone owoce, kalendarze ZAKSY, kosz podarunkowy, a nawet talon na dzień bez pytania – mówi Beata Oleśna, nauczycielka szkoły i pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Piłka z podpisami  żeńskiej drużyny siatkarskich „złotek” pojawiła się na aukcji po raz kolejny,   już tylko pod postacią symbolu, zapracowała na siebie wielokrotnie, a i tym razem  podniesiona została jej wartość. Najlepiej do licytacji przygotowali  się mechatronicy z kl. II i I oraz elektrycy z kl. II.

W dwudziestoletniej historii aukcji w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Azotach  zebrano około 15 tys. zł.

Oprac. AL

aukcja1.jpeg

aukcja2.jpeg

aukcja3.jpeg

aukcja4.jpeg

aukcja5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera