Kamera on-line

Dostałeś dofinansowanie z Unii Europejskiej? Weź udział w akcji promocyjnej

W dniach od 7 do 10 maja 2015 r. Zarząd Województwa Opolskiego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju zaplanował ogólnopolską akcję promocyjną „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Inauguracja całego przedsięwzięcia odbędzie się 8 maja br. w Głubczycach, natomiast 9 i 10 maja 2015 r. w Opolu zorganizowany zostanie „Weekend Europejski” z licznymi koncertami i atrakcjami dla mieszkańców regionu. Celem przedsięwzięcia jest udostępnienie szerokiemu gronu odbiorców efektów projektów zrealizowanych przy współudziale środków z Unii Europejskiej. 

Beneficjenci, czyli osoby, które zrealizowały działania współfinansowane funduszami europejskimi i chciałyby się pochwalić swoimi osiągnięciami szerokiej grupie odbiorców, mogą uzyskać szczegółowe informacje o akcji w Referacie Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod numerem telefonu: 77 440 40 44  wew. 114.

Serdecznie zapraszamy beneficjentów z naszego powiatu do udziału w imprezach organizowanych przez Zarząd Województwa Opolskiego.

×

Zapisz się do newslettera