Kamera on-line

Pożegnanie dyrektorów

 

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, w dn. 28 grudnia 2011 r., pożegnano wieloletnich dyrektorów szkół, odchodzących na emeryturę – p. Jadwigę Kuźbidę, dyrektorkę II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu, oraz p. Krystiana Flegla – dyrektora Zespołu Szkół w Komornie.

Starosta Artur Widłak, w imieniu władz samorządu powiatu, złożył im ogromne podziękowania za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę nauczyciela, wychowawcy i dyrektora. Wyraził także uznanie dla trudu i poświęcania, jaki włożyli oni w edukację i wychowanie wielu pokoleń, podkreślił także ich zasługi i osiągnięcia, które stworzyły młodym ludziom warunki pozwalające realizować plany na przyszłość. Na zakończenie, starosta złożył ustępującym dyrektorom życzenia dobrego zdrowia, spokoju w życiu osobistym oraz realizacji odkładanych na później planów.

Podziękowania za długoletnią i sukcesywną współpracę, złożyła także, w imieniu Kuratorium Oświaty w Opolu, p. Aurelia Stępień.

doo.jpeg
doo_2.jpeg
DSC_1312.jpeg
DSC_1320.jpeg

×

Zapisz się do newslettera