Kamera on-line

Starostwo ma piłkarzy na medal

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu trzecią najlepszą drużyną na Opolszczyźnie. W Kluczborku po raz 12-ty odbyły się Mistrzostwa Województwa Samorządowców w  halowej piłce nożnej. Dziś kędzierzyńska ekipa (17.03) odebrała gratulacje z rąk przedstawicieli zarządu powiatu.

- W zeszłym roku zdobyliśmy piąte miejsce, teraz trzecie. To efekt bardzo dobrego zgrania drużyny. Patrząc na cały turniej, trzeba przyznać, że w każdym elemencie spisywaliśmy się dobrze, zarówno w obronie, jak i w ataku – komentuje kapitan Daniel Mochnik, na co dzień inspektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego.  

W finale wygrał zespół z Kluczborka, który pokonał Olszankę w rzutach karnych. Zawodnicy z Kluczborka będą reprezentować nasze województwo na mistrzostwach kraju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Janusz Żebrowski z Brzegu.

Ekipa starostwa trenuje dalej. - Kto wie, może za rok zdobędziemy pierwsze miejsce – śmieje się Daniel Mochnik, która już teraz zagrzewa swoich kolegów do walki przed kolejnymi finałami.

Nasz powiat reprezentowali: Daniel Mochnik, Piotr Kmieć, Łukasz Steuer, Krzysztof Siemaszko, Adam Kania, Mariusz Porański, Robert Pawelski oraz Robert Stobrawe.

AL

mistrzostwa2.jpeg

mistrzostwa1.jpeg

mistrzostwa3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera