Kamera on-line

„Szkwał”. Zobacz, co w programie otwarcia

8 maja otwarcie przystani „Szkwał” w Kędzierzynie-Koźlu. Tego popołudnia na mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji. Już od 17.00 dla wszystkich kajaki, łodzie, motorówki oraz rejsy wycieczkowcem BLUECITY QUEEN. Na przystani spędzimy prawdziwie rodzinny wieczór. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił na wodzie i lądzie. Starostwo organizuje otwarcie wspólnie z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym oraz zewnętrznymi firmami, które zagospodarują przystań.

Najmłodszych z pewnością ucieszą żonglerzy, szczudlarze oraz monocykliści. Odważni spróbują przejść po rozżarzonych ogniach, a animatorzy sprawią, że nikt nie będzie narzekał na nudę.

8 maja zaplanowano również otwarcie hoteliku na wyspie, który wyposażono w pokoje z dostępem do sanitariatów oraz oczywiście widokiem na Odrę.

Wieczorem z kolei pełne ekspresji, teatralne widowisko, które w sam raz wkomponuje się w nadodrzański klimat. Artyści zapowiadają wyjątkowe połączenie ognia i wody.  

O obsługę cateringową mieszkańców zadbają kucharze i kelnerzy z Zespołu Szkół nr 1. W piątek 8 maja wypożyczalnia kajaków i łodzi oraz wszelkie inne atrakcję dostępne będą bezpłatnie.

AL

Szkwał.jpeg

×

Zapisz się do newslettera