Kamera on-line

Szpital zrobił wrażenie. Rada z udziałem NFZ

Wysokie oceny funkcjonowania szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Placówkę odwiedzili przedstawiciele opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, którzy wzięli udział w posiedzeniu rady społecznej SP-ZOZ. Spotkanie, które otworzyła starosta Małgorzata Tudaj dotyczyło m.in. nowego kontraktowania oddziałów.

Dyrektor Tomasz Uher oraz przewodniczący rady Edward Gondecki chcieli zapoznać się z działalnością jednostki, udali się m.in. na nową neurologię i internę. Oddział neurologii z pododdziałem udarowym znacznie podniósł bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców. Dyrektor szpitala Marek Staszewski poprawił również funkcjonowanie kozielskiego oddziału wewnętrznego, z którego wydzielono kardiologię, co nie tylko przyspieszyło diagnostykę pacjentów, ale także poprawiło ogólne funkcjonowanie oddziału. Zmodyfikowany został też oddział okulistyki, gdzie wykonuje się zabiegi w trybie jednodniowym. Pacjenci zaraz po operacji przechodzą do nowej sali, którą wyposażono w wygodne i nowoczesne fotele.

- Bardzo pozytywnie oceniam zmiany, które zaszły w szpitalu, zwraca uwagę czystość na oddziałach, co jest bardzo istotne i oczywiście nowy sprzęt, który diametralnie różni się od tego w niektórych jednostkach, jakie odwiedziłem – zaznaczył Edward Gondecki, przewodniczący rady NFZ w Opolu.

- Od razu widać tu nowego gospodarza – dodał z kolei Tomasz Uher, dyrektor opolskiego oddziału NFZ.

AL

NFZ3.jpeg

NFZ1.jpeg

NFZ2.jpeg

NFZ4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera