Kamera on-line

Nauka angielskiego w wakacje? Czemu nie

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu i europosłanka Danuta Jazłowiecka po raz kolejny zapraszają na bezpłatne  warsztaty z języka angielskiego. Będą prowadzone przez cały sierpień w budynku kędzierzyńskiego starostwa, we wtorki i czwartki, w godzinach popołudniowo-wieczornych. Są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lektorów.  

Zajęcia będą równocześnie odbywały się w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Prudniku oraz Brzegu we współpracy z lokalnymi partnerami. Aby wziąć w nich udział wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 77 453 10 38 i zgłosić się na zajęcia w wybranym powiecie. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

- Zainteresowanie warsztatami jest bardzo duże – wyjaśnia Danuta Jazłowiecka. – Z biegiem lat utworzyła się przesympatyczna, nieformalna grupa kursantów, którzy już kilka miesięcy przed wakacjami dopytują się o możliwość zapisu. To cieszy i pokazuje, jak inicjatywy takie jak ta, są w regionie potrzebne – dodaje.

Warsztaty adresowane są zarówno do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Kursanci do wyboru mają zajęcia z języka angielskiego, a także naukę języka włoskiego i francuskiego w trybie online. Wszyscy, którzy wybiorą tę drugą formę zajęć, na skrzynki mailowe będą otrzymywali specjalnie przygotowane lekcje. Osoby zainteresowane mogą się na nie zapisać wysyłając maila na adres .

Przypomnijmy, że warsztaty językowe to element całorocznego projektu, realizowanego przez Danutę Jazłowiecką. Jego celem jest popularyzacja nauki języków obcych wśród różnych grup społecznych i wiekowych. W wakacyjnych warsztatach językowych dotychczas uczestniczyło blisko  tysiąc osób z całego województwa.

Oprac. AL

Pokaz Jezyk Jazlowieckiej fot. archiwum.jpeg

×

Zapisz się do newslettera