Kamera on-line

Najlepsze życzenia dla naszych policjantów

Chielibyśmy przekazać najlepsze życzenia z okazji święta wszystkich policjantów. Komendantowi oraz współpracownikom składamy serdeczne podziękowania za dotychczasowy wkład w funkcjonowanie kędzierzyńskiej jednostki.

Panie komendancie, pańskie doświadczenie i umiejętności powodują, że nasi funkcjonariusze są dobrze postrzegani przez lokalną społeczność, ale także z należytą starannością wywiązują się z  powierzonych obowiązków.

Drodzy policjanci, wasza praca wiąże się z ogromnym stresem, podejmowaniem trudnych decyzji, byciem na służbie przez całą dobę. Dziś od policjanta wymaga się także tego, by potrafił wyjątkowo obiektywnie ocenić daną sytuację, sprostać wyzwaniom stawianym przez najnowsze rozwiązania technologiczne, bywa, że nie do końca bezpieczne, jak wciąż nowe zagrożenia związane z siecią internetową.

W naszej jednostce są ludzie, którzy bezinteresownie, nie zważając na własne zdrowie, ratują ludzkie życie – w wodzie, na lądzie, na niezwykle niebezpiecznym terenie. Za to chcielibyśmy podziękować.

Z najlepszymi życzeniami:

Starosta Małgorzata Tudaj wraz z Zarządem Powiatu

Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel wraz z Radnymi

kwiaty2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera