Kamera on-line

Plażowe party na „Szkwale”. Będzie huczne zakończenie lata

5 września duża impreza kończąca lato w Kędzierzynie-Koźlu. Starostwo Powiatowe zaplanowało ją na przystani „Szkwał”. To będzie plażowe party, jakiego dawno nie było. W programie m.in. akrobatyczny występ Anne Marie Kot, uczestniczki jesiennej edycji Mam Talent, która brawurowo weszła do programu, serwując jury fantastyczny występ. Na tę okazję na scenie zamontowany zostanie specjalny drążek. Anna Kot pochodzi z Kędzierzyna-Koźla, skończyła tu liceum, obecnie jest instruktorką akrobatyki powietrznej.

Wieczór uświetni też koncert Magdaleny Bal, finalistki programu X-Factor. To świetny głos, doskonałe aranżacje i sporo scenicznej energii. Magdalena również pochodzi z naszego powiatu, zapowiedziała, że postara się, aby koncert na długo pozostał w pamięci widzów.

Sporą dawkę energii dadzą dj-e. Będą mistrzowskie sety największych hitów lata i nie tylko. – Już od kilku tygodni układamy to sobie w głowie, wyszukaliśmy świetne letnie numery, w sam raz dla każdego, będzie wesoło i tanecznie, już o to zadbamy – mówi dj Tom. W sumie od początku imprezy popis da trzech doświadczonych dj-ów, którzy swoje pierwsze szlify stawiali na prestiżowych imprezach na Śląsku i za granicą.

Po godzinie 21.30 przystań zamieni się w wyjątkowe miejsce. Nad Odrą zaplanowano bowiem magiczny Laser-Schow. Autorzy szykują wyjątkowe widowisko, którego program trzymany jest w tajemnicy, ale już teraz wiadomo, że aby wszystko się udało, dzień wcześniej montowanych będzie szereg specjalnych urządzeń, umożliwiających odpowiedną świetlną kreację.

Do tego dla każdego bezpłatne rejsy wycieczkowcem Silesia oraz degustacja potraw przygotowanych przez młodych kucharzy z Zespołu Szkół nr 1. Dodajmy, że tego dnia wyspa zostanie specjalnie przyozdobiona. Jak? Tego wszyscy dowiedzą się w sobotę 5 września. Początek o 18.00.  

AL

Plakat_Plazing_party_2015.jpeg

×

Zapisz się do newslettera