Kamera on-line

TVN będzie kręcił materiał do „Mam Talent!”

W sobotę 5 września na przystani „Szkwał” w Koźlu zorganizowana zostanie dobra impreza na pożegnanie lata i wakacji – Plażowe Party przygotowywane przez kędzierzyńskie starostwo. W trakcie wydarzenia telewizja TVN będzie kręcić zdjęcia do najnowszej edycji programu „Mam Talent!”, w którym zobaczymy pochodzącą z Kędzierzyna-Koźla Anne Marie Kot, tancerkę pole dance, czyli akrobatyki na rurze. Pokaz w wykonaniu Anne będzie również jedną z głównych atrakcji imprezy. Całość rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do północy.

Dla tancerki zamontowany zostanie specjalny drążek umożliwiający występ w warunkach plenerowych. Materiał o Anne przez kilka godzin będzie realizowany w miejscach związanych z jej życiem, m.in. w domu rodzinnym, a także podczas imprezy na przystani Szkwał, gdzie tancerka da specjalny pokaz. Te zdjęcia w telewizji zobaczy zapewne kilka milionów widzów.

Anne Marie Kot urodziła się w Kędzierzynie-Koźlu. Tu skończyła szkołę podstawową oraz liceum. Obecnie mieszka w Hamburgu, gdzie zawodowo pracuje jako instruktor tańca i akrobatyki powietrznej. Jest także tancerką pole dance – na drążku pionowym, popularnie nazywany również tańcem na rurze. O Ann Marie Kot pisaliśmy już, gdy udało jej się zachwycić jury telewizyjnego show TVN „Mam Talent!”. Program będzie emitowany od września. Wcześniej warto zobaczyć talent Ann na żywo. Tym bardziej, że jej występ to niejedyna atrakcja imprezy. Na scenie pojawi się również Magdalena Bal, finalistka programu „X-Factor”, odbędzie się pokaz laserów w specjalnej aranżacji, a pomiędzy zabawę będą nakręcać DJ-e. Będzie też można bezpłatnie popływać statkiem Silesia oraz posmakować dań przygotowanych przez kucharzy z Zespołu Szkół nr 1.  

Oprac. AL

Więcej o imprezie

ann-marie-kot-mam-talent-700x467.jpeg

ann-marie-kot-mam-talent-2.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera