Kamera on-line

W CTL Chemkol otwarto nowoczesną myjnię

Ponad milion zł kosztowała nowoczesna myjnia cystern otwarta w CTL Chemkol w Kędzierzynie-Koźlu. Instalacja jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu czyszczenie pojazdów odbywa się znacznie szybciej.

Z kolejnej inwestycji w powiecie cieszyła się starosta Małgorzata Tudaj. - To dowód, że nasz powiat jest dobrym miejscem do rozwoju. Jesteście też kolejnym przykładem na to, że inwestycje są wyznacznikiem lepszej jakości, co ma przełożenie na rozwój firmy, jej wyniki finansowe – mówiła starosta Tudaj.

Ilona Morawska-Ptasińska z zarządu CTL Chemkol podkreśliła, że usługi oferowane przez spółkę są już znane z bardzo dobrej strony. - Dzięki tej inwestycji na pewno będziemy myć szybciej, dokładniej i bardziej ekologicznie – podkreśliła.  

Logistyka jest niezwykle ważną częścią naszej działalności i wpływa na naszą konkurencyjność. Dlatego bardzo cieszę się, że tę inwestycję udało się zaplanować i zrealizować – zaznaczył Adam Leszkiewicz, prezes Grupy Azoty ZAK SA, a jednocześnie przewodniczący rady nadzorczej CTL Chemkol.

Oprac. AL

myjnia1.jpeg

myjnia2.jpeg

myjnia3.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera