Kamera on-line

Najpopularniejsi nagrodzeni! Finał plebiscytu „Lokalnej”

Przychodnia przyszpitalna mieszcząca się przy ul. 24 Kwietnia oraz Poradnia dla Kobiet znajdująca się przy ul. Harcerskiej to dwie najpopularniejsze placówki medyczne w powiecie. Tak zdecydowali czytelnicy Nowej Gazety Lokalnej w plebiscycie zorganizowanym przez tygodnik. Obie jednostki podlegają pod SP-ZOZ.

 - Leczycie, doradzacie, obsługujecie tysiące mieszkańców naszego powiatu. Wasz wysiłek został dostrzeżony i nagrodzony, a tak wysokie uznanie wśród głosujących potwierdza, że jesteście placówkami, którym można zaufać – mówiła podczas uroczystej gali Małgorzata Tudaj, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, która objęła plebiscyt honorowym patronatem.

W konkursie nagrodzono także najpopularniejszych lekarzy, pielęgniarki i położne oraz apteki. W tej pierwszej kategorii wygrał dr Zbigniew Szczepanowski. - Bycie dobrym lekarzem to coś więcej, to również umiejętność słuchania drugiego człowieka. Tego daru z pewnością panu nie brakuje – zaznaczyła starosta Małgorzata Tudaj, wręczając list gratulacyjny doktorowi Szczepanowskiemu.

W kategorii „Najpopularniejsza Pielęgniarka oraz Położna” bezkonkurencyjna okazała się Ewa Piątek, a najpopularniejszą apteką w powiecie jest apteka AWOS 4, która znajduje się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Koźlu. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Pełną listę laureatów oraz relację z gali będzie można znaleźć w najbliższym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej.

AL

2.jpeg

3.jpeg

1.jpeg

4.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera