Kamera on-line

Casting do Miss Polski Opolszczyzny w Kędzierzynie-Koźlu

28 listopada, w Hotelu Solidaris (dawny Centralny) na os. Azoty w Kędzierzynie-Koźlu, odbędzie się casting do Miss Polski Opolszczyzny. Starostwo objęło patronatem to wydarzenie. Eliminacje ruszają o godz. 14.00.  

- Jako II Wicemiss Polski przyjęłam propozycję organizacji wyborów najpiękniejszych Polek naszego regionu. Ze względu na swoje doświadczenie i profesjonalne podejście do organizacji wierzę, że konkurs stanie się jednym z najlepszych i ważniejszych wydarzeń na Opolszczyźnie. Jestem doskonale przygotowana do tej roli, ponieważ sama przeszłam każdy szczebel konkursu: casting, wybory regionalne, ćwierćfinał, półfinał i sam finał Miss Polski – mówi Anna Pabiś, która gościła przed kilkoma dniami w kędzierzyńskim starostwie.  

Anna Pabiś ma za sobą również wybory międzynarodowe m.in. w Chinach - Miss All Nations 2014 oraz w Malezji - Miss Tourism International 2014/2015.

- Chciałabym, aby nasze reprezentantki mogły przeżyć wszystkie te wspaniałe chwile, które mi były dane. Dlatego też chcąc pomóc dziewczynom mieszkającym w mniejszych miejscowościach oddalonych od Opola - sama pochodzę z Głuchołaz i wiem jak trudno jest zdecydować się na taki krok - postanowiłam, że eliminacje do konkursu odbędą się we wszystkich powiatach naszego województwa – dodaje II Wicemiss Polski.

Castingi powiatowe umożliwią młodym kandydatkom ubieganie się o tytuł najpiękniejszej kobiety stolicy województwa. Organizatorzy poszukują dziewcząt w wieku od 14 do 18 lat (Miss Polski Nastolatek) oraz od 18 do 24 lat. Gala Miss Polski Opolszczyzny 2016 będzie wydarzeniem na najwyższym poziomie, nie tylko pod względem organizacji, ale również pod względem uczestniczek konkursu. Wybory najpiękniejszej mieszkanki województwa opolskiego zaplanowane są na 21 maja 2016 roku w Filharmonii Opolskiej. Galę finałową poprowadzi Krzysztof Ibisz. Kandydatki mogą wysyłać swoje zgłoszenia on-line poprzez stronę internetową www.misspolskiopolszczyzny.pl. Można tam znaleźć zarówno formularz rejestracyjny, jak i wszelkie warunki uczestnictwa.

Oprac. AL

Zobacz oficjalny spot promujący konkurs:

Powiat objął to wydarzenie swym patronatem.

wybory.jpeg

×

Zapisz się do newslettera