Kamera on-line

Krzysztof Jaskółka z prestiżowym wyróżnieniem

Krzysztof Jaskółka, absolwent technikum Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim otrzymał wyróżnienie w  VII edycji Ogólnopolskiego  Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich „Technik Absolwent 2013”. To jedyna osoba z całej Opolszczyzny, która znalazła się w gronie laureatów.

Jury konkursu bierze pod uwagę wyniki z egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, oceny końcowe z przedmiotów zawodowych oraz sukcesy w konkursach i olimpiadach.

- Nasz absolwent może pochwalić się świetnymi wynikami z egzaminów maturalnych oraz zawodowych, średnią ocen powyżej 5,0 i sukcesami w konkursach wiedzy elektryczno-elektronicznej – mówi Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Za zbudowanie inteligentnego systemu alarmowego otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „ Elektryzująca pasja”. Jest laureatem nagrody im. Mariana Górnego.

Wyróżnienie odebrał z rąk Bogusława Przychockiego, prezesa oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Opolu, który przekazał również dyrektor Marii Staliś list od Prezesa Zarządu Głównego SIMP  z gratulacjami oraz wyrazami najwyższego uznania dla całego grona pedagogicznego ZSTiO za staranną i wszechstronną edukację młodzieży.

AL

Wyróżnienie wręczył Bogusław Przychocki, prezes oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Opolu.

1.jpeg

2.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera