Kamera on-line

Powiatowy Urząd Pracy zorganizował Dzień Otwarty

Przez placówkę przewinęło się kilkaset osób. Były nie tylko profesjonalne porady prawne i doradztwo zawodowe, ale także szereg warsztatów oraz najnowsze oferty pracy w kraju i poza granicami. Podczas gdy dorośli zajęci byli szkoleniami, na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

– Atmosfera w naszym urzędzie jest rzeczywiście wyjątkowa. Zaprosiliśmy strażaków i policjanta, którzy opowiadają i pokazują dzieciom, na czym polega ich praca. W końcu niejeden malec marzy o tym, aby pójść w ich ślady. Ale oczywiście najważniejsze to możliwość spotkań ze specjalistami zajmującymi się rynkiem pracy i rozwojem zawodowym – mówiła dziennikarzom Edyta Krubasik, zastępca dyrektora PUP w Kędzierzynie-Koźlu.

Na każdego czekali m.in. doradcy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, Wojewódzkiego Urzędu Pracy (zatrudnienie za granicą), Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu (legalność zatrudnienia), Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, czy też jednostek kształcenia.

AL

urząd1.jpeg

urząd2.jpeg

urząd3.jpeg

urząd4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera