Kamera on-line

Zostały najlepszymi nauczycielkami przedsiębiorczości

Najbardziej przedsiębiorczy nauczyciele oraz przedstawiciele najlepszych zespołów uczniowskich uczestniczących w programach edukacyjnych z zakresu przedsiębiorczości odebrali nagrody za całoroczną pracę edukacyjną. Zostały wręczone podczas gali IMPULS 2015.

Uroczystość odbyła się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Jej bohaterami byli nauczyciele i uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy zostali uhonorowani za aktywny udział w realizacji projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości. W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz dyrektorzy nagrodzonych szkół.

W tegorocznej edycji Klubu IMPULS, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych tytuł „Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości 2015” w województwie opolskim otrzymały: Joanna Brdękiewicz i Halina Niedzielska-Gmyrek z naszego Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie–Koźlu.

Nagrody dla nauczycieli i uczniów wręczali: dyrektor Departamentu Edukacji i Wydawnictw NBP Dariusz Jadowski, dyrektor ds. Programowych i Ewaluacji Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Marianna Miszczak. Gościem specjalnym gali była Joanna Kluzik–Rostkowska, Minister Edukacji Narodowej oraz  prof. Łukasz Turski, przewodniczący Rady Programowej Centrum Nauki Kopernik. Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS powstał w 2006 roku z inicjatywy Narodowego Banku Polskiego oraz Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Jego głównym zadaniem jest pomoc nauczycielom w realizowaniu działań związanych z edukacją ekonomiczną.

Oprac. AL

nagrody dla jedynki1.jpeg

nagrody dla jedynki2.jpeg

nagrody dla jedynki3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera