Kamera on-line

Najpopularniejsi sportowcy, trenerzy i kluby

Odebrali zasłużone wyróżnienia

To był wieczór pod znakiem sportu. Rozstrzygnięto bowiem plebiscyt Nowej Gazety Lokalnej, który wyłonił najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz kluby sportowe. Setki otrzymanych głosów nie pozostawiły wątpliwości, komu w tym roku należą się statuetki.

- Sukcesy sportowe nie przychodzą od razu, bywa, że trzeba na nie długo pracować – mówiła starosta Małgorzata Tudaj, która objęła plebiscyt swym patronatem. – Zwycięstwa dodają pewności, za to porażki mobilizują do walki – dodała.

Małgorzata Tudaj o sporcie mogłaby mówić godzinami, bo sama kiedyś czynnie go uprawiała, a nawet zdobywała medale. – Ten plebiscyt pokazuje, że mamy w Kędzierzynie-Koźlu nie tylko siatkówkę, ale także wiele innych dyscyplin, w których szczególnie młodzi ludzie radzą sobie rewelacyjnie – zaznaczyła starosta Tudaj.

Pierwsze miejsce w kategorii „najpopularniejszy sportowiec” zdobyła Iwona Kryś z sekcji bokserskiej „Chemika”. Wśród trenerów najpopularniejszym okazał się Oskar Łuczkiewicz z kozielskiej szkoły karate, również on zdobył najwyższe wyróżnienie w kategorii „najpopularniejszy klub”. Relację z gali będzie można przeczytać we wtorkowym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

AL

3.jpeg

2.jpeg

1.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera