Kamera on-line

Szpital na Targach Zdrowia. Tłumy przy stoiskach

Darmowe badania, konsultacje, wykłady – tak było na Targach Zdrowia zorganizowanych w hali Azoty. Wzięli w nich udział m.in. specjaliści ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Placówka włączyła się w organizację imprezy i rozlokowała tam swoje stoiska oraz sprzęt. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym powiecie. Cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

- Przyszłam z mężem na bezpłatną spirometrię oraz inne badania, a przy okazji nasza córka dowiedziała się sporo o prowadzonej przez kozielski szpital szkole rodzenia – mówiła Anna Kapica.

Myślę, że takie dni są bardzo potrzebne. Wiele osób może dziś sprawdzić stan swojego zdrowia. Widzimy, że impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, więc mam nadzieję, że doczekamy się kolejnych edycji powiedziała dziennikarzom starosta powiatu Małgorzata Tudaj.

W podobnym tonie wypowiadała się również prezydent Sabina Nowosielska: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona frekwencją podczas targów. Widać, że mieszkańcy oczekiwali takiego wydarzenia i mam nadzieję, że stanie się ono imprezą cykliczną.

Głównym organizatorem Imprezy byli wspólnie Ludowy Klub Jeździecki Lewada Zakrzów i Medisan sp. z o.o. Oprócz badań i konsultacji na miejscu można wysłuchać bardzo ciekawych wykładów prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin, skosztować zdrowej żywności, czy też zatańczyć zumbę z instruktorką. Patronatem honorowym imprezę objęli Marszałek Województwa Opolskiego, Prezydent Kędzierzyna-Koźla, Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego oraz Opolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

AL

targi zdrowia1.jpeg

targi zdrowia2.jpeg

targi zdrowia3.jpeg

targi zdrowia4.jpeg

targi zdrowia5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera