Kamera on-line

Walczą o puchar starosty

150 gimnazjalistów walczy o puchar starosty powiatu podczas turnieju GimTech, który odbywa się w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Zawody przygotowano tak, aby oprócz rywalizacji sportowej uczniowie mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

W holu hali sportowej poustawiano różnego rodzaju nowinki technologiczne, które przyciągają uwagę przyjezdnych.

 - Jest mechatronika i elektronika, wszystko czym szkoła się zajmuje, to oferta dla was – mówiła starosta Małgorzata Tudaj, zwracając się bezpośrednio do gimnazjalistów.  

Wszystkie te rzeczy przygotowaliśmy podczas zajęć lekcyjnych, to roboty czy specjalnie opracowane podzespoły komputerowe – mówi jeden z uczniów ZSTiO z Azot.

W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim króluje dziś (10.02) piłka nożna i siatkówka. – Chcemy pokazać, że nasza placówka to nie tylko przewody elektryczne, ale również wspaniała sportowa rywalizacja – zaznacza Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Najlepsze drużyny otrzymają puchary i dyplomy. To już szósta edycja imprezy, na którą przyjechali podopieczni również z ościennych powiatów.

AL

Turniej GimTech uroczyście otworzyła starosta Małgorzata Tudaj.

1.jpeg

3.jpeg

5.jpeg

4.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera